Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do oferty CDA Premium to chyba najwyższa pora to zrobić. W bibliotece serwisu znajduje się mnóstwo nowości i produkcji starszych, których próżno szukać u konkurencji. Sam korzystam z CDA Premium od kilku tygodni i nadrabiam zaległości.

Warto zaznaczyć, że każda legalna produkcja jest specjalnie oznaczona. Dystrybutorzy wrzucają nowe kolekcje, zatem jest co robić wieczorami. Szkoda tylko, że brakuje aplikacji na Samsung Smart TV, ale małymi kroczkami.

Wujek kanibal

Początkująca kapela punkowa wyrusza w pierwszą trasę koncertową. Przypadek sprawia, że ich szoferem zostaje osobliwy mężczyzna, przez którego kolejne przystanki kończą się krwawą jatką.

Podły, okrutny, zły

Historia jednego z najbardziej brutalnych seryjnych morderców na świecie! Niewinna twarz Teda Bundy’ego skrywała okrutne tajemnice i sprawiała, że nawet najbliżsi długo nie mogli uwierzyć w popełnione przez niego zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką w latach 70-tych.

Projekt Koliber

Młodzi, zdolni informatycy, mają dość bycia pionkami swojej bezdusznej szefowej. Postanawiają więc postawić wszystko na jedną kartę i namieszać na nowojorskiej giełdzie.

Pływając z facetami

Mężczyzna w średnim wieku zapisuje się do lokalnej drużyny pływania synchronicznego. Wśród członków zespołu odnajduje bratnie dusze.

Kapsuła

Czasy zimnej wojny. Doświadczony pilot dowodzi pierwszą załogową misją Wielkiej Brytanii w kosmos. Niestety dochodzi do uszkodzenia tajnej kapsuły, a uwięziony w niej mężczyzna, jest zdany tylko na siebie.

Mafia: Gra o życie

Moskwa, rok 2072. 12 uczestników bierze udział w grze na śmierć i życie, w której celem jest pokonanie mafii. Ci, którzy zostali wyeliminowani, muszą zmierzyć się z największymi lękami.