A na koniec majówki zrobiliśmy dla Was video!

A na koniec majówki zrobiliśmy dla Was video!

Opublikowano 3.05.2015 19:49 - 12


Majówka na finiszu, w tym roku zdecydowanie marna. No bo kto by przypuszczał, że to raptem 3 dni odpoczynku od codziennych znojów? Grunt, że mówią, że podobny scenariusz nie zdarzy się zbyt szybko, oby! Część z Was zdołała wypocząć, części się nie udało.

Podróże te mniejsze i większe i tak oto do mojego Trójmiasta przywiało wprost z gór redaktora Łukasza Krebok. Nie ukrywam, że to był doskonały moment by zrealizować niegdyś założone pomysły, w końcu okoliczności sprzyjające. W związku z tym zabrałem mojego DSLRa, stawyw, pożyczyłem mikrofon, użyłem swojego wzmacniacza FIO i tak oto zrodził się materiał, który zaraz obejrzycie, a przynajmniej mam nadzieję.

Oczywiście wszystko miało wyjść śmiertelnie poważnie, na niewielkiej grupie “reprezentatywnej”, oczywiście więcej wyszło niekontrolowanego śmiechu niż tego co zakładaliśmy. Zapraszam do obejrzenia nas na żywo ;-)

PS oczywiste błędy znane, starajcie się nie zwracać na nich uwagi, bo i po co? ;-) Dodam, że muzykę sam składałem w Garage Band, polecam!

Tym samym zapraszam Was do śledzenia naszego kanału na YT. Spamować materiałami video nie będziemy, ale co jakiś czas coś z pewnością wrzucimy.

Enjoy!

Wieści z Rozładowani.pl