A może zamiast Netflix, to Amazon Prime Video Polska? Lista nowości w serwisie

Opublikowano 2.06.2020 18:01 -


Rzadko, jeśli w ogóle piszemy o nowościach w serwisie Amazon Prime Video Polska. Ostatnio jednak przypadł mi mocno do gustu nowy serial od Amazona (Małe ogniska) i zacząłem mocniej interesować się biblioteką Amazon Prime.

Serwis w Polsce ciągle raczkuje, ale jak przyjrzymy się bliżej, to znajdziemy naprawdę mocne pozycje. Cena relatywnie niska, dlatego warto zainteresować się tym serwisem.

Ponmagal Vandhal

Ponmagal Vandhal to dramat o tajemnicy morderstwa w Ooty w 2020 roku. Zdecydowana prawniczka Venba (Jyotika) wznawia sprawę seryjnego mordercy Jothiego po 15 latach. To podróż Venby przeciwko znęcaniu się nad dziećmi i jej dążenie do sprawiedliwości.

Golkeri

Sahil i Harshita z dnia na dzień kończą swój idealny, dwuletni związek. Chcą iść dalej i oddalić się od siebie, mimo to tkwią w niezręcznych sytuacjach postawionych przez rodziców, którzy usilnie starają się ich połączyć.

The Vast of Night

Nowy Meksyk, koniec lat 50. XX wieku. Pewnej nocy młoda telefonistka Fay (Sierra McCormick) i charyzmatyczny DJ radiowy Everett (Jake Horowitz) odbierają niezwykłe częstotliwości, które mogą na zawsze zmienić ich miasto i przyszłość.

W poszukiwaniu wielkości

W oczach największych sportowców wszechczasów „W poszukiwaniu wielkości" to filmowa podróż w tajemnice geniuszu.

LEGO Ninjago: Mistrzowie spinjitzu

Podczas gdy wojownicy ninja szukają Mistrza Wu, pojawia się nowy gang motocyklistów o nazwie Synowie Garmadona, którzy pragną skraść trzy maski Oni mające supermoce, aby wskrzesić samego Króla Cieni – Lorda Garmadona. Tym razem ninja nie będą w swoim żywiole…

Wieści z Rozładowani.pl