Dzisiaj dostaliśmy jednak od Apple informację o WWDC 2020, które odbędzie się 22 czerwca, a całość zostanie przeprowadzona za pośrednictwem internetu. Nastały nowe czasy, zatem warto korzystać z dostępnych technologii.

unnamed

O evencie wiemy na razie niewiele. Oczywiście spodziewać się możemy zapowiedzi nowego systemu iOS 14, a przede wszystkim funkcji, jakie oprogramowanie wprowadzi do telefonów, a także iPadów (tutaj mowa oczywiście i iPadOS 14).

iMessage z opcją edycji? Apple właśnie opatentowało nowe rozwiązanie

Ostatnie trzy lata event dla programistów przygotowywany przez Apple odbywał się w McEnery Convention Center (niedaleko siedziby Apple w Cupertino). Aby sprostać ogromnemu zainteresowaniu uczestników, wejściówki rozdawano w systemie loteryjnym. Rejestracja kosztowała w ubiegłym roku 1599$. W tym roku w zapowiedzi przesłanej przez Apple możemy przeczytać, że trzeba pobrać specjalną apkę:

„On June 22, WWDC20 takes off. Get ready for the first global, all-online WWDC by downloading the Apple Developer app to stay notified on all the latest news, with updates for events and sessions. And there’s a lot more to come — starting with the first-ever Swift Student Challenge”.

Na razie nie mam informacji na temat ewentualnych kosztów uczestnictwa w wydarzeniu. Aplikację można pobrać pod tym linkiem.


Posłuchaj nas!