A czy ty słyszałeś o ogólnopolskich TechKlubach? Wczoraj miałem okazje na jednym wystąpić

A czy ty słyszałeś o ogólnopolskich TechKlubach? Wczoraj miałem okazje na jednym wystąpić

Opublikowano 4.12.2014 20:37 - 6


Sporo się dzieje ostatnio na DailyWeb. Statystyki zdecydowanie rosną we wszelkich płaszczyznach, począwszy od odwiedzin samego bloga, kończąc nawet na fanpejdżu. To niesamowicie budujące, tym bardziej że uwierzcie mi czasami, mimo wielkiej wiary w popularność naszego bloga, czasem są takie dni, że po prostu się nie chce ;-) Podsumowując jednak całość zamieszania to w zasadzie zrobiliśmy ostatnio naprawdę spory krok w rozwoju. Bardzo się z tego powodu cieszę co oczywiście w zdecydowany sposób buduje motywacje.

dwsebb

Kluby mają formę cyklicznych, nieformalnych spotkań w wybranych miastach w Polsce (m.in. Poznań, Wrocław, Kraków, Rzeszów). W trakcie spotkań dzielimy się doświadczeniami z wykorzystaniem technologii, rozmawiamy o nowych trendach i pokazujemy nowe narzędzia oraz sposoby ich użycia.

Wczoraj miałem okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu, które nosi nazwę TechKlub #9 Gdynia, w której prezentowałem jak rozpocząć przygodę z WordPressem. W ramach jej przedstawiałem z czym się to wszystko je, jak kupić odpowiednią domenę dla własnego serwisu i właściwie wybrać hosting. Dużo frajdy i satysfakcji zarazem :-) Tym samym chciałbym i Was zaprosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu, gdyż ma ono wymiar ogólnopolski. To w praktyce oznacza, że TechKluby odbywają się kilkunastu miastach naszego kraju, cyklicznie raz w miesiącu. Świetna atmosfera i doskonała możliwość do poznania ludzi z branży!

Pełną listę miast znajdziecie pod tym linkiem i wprawdzie kolejne spotkanie dopiero w styczniu, już teraz Was zachęcam do udziału. Tymczasem do zobaczenia na miejscu w Gdyni za miesiąc, mam nadzieję że Trójmiejscy czytelnicy się pojawią i będzie możliwość podania sobie ręki :-) Dodam na koniec, że udział w nich jest oczywiście zupełnie bezpłatny.

Wieści z Rozładowani.pl