Nie samym Netflixem przecież człowiek żyje, szczególnie teraz, kiedy zapotrzebowanie na siedzenie przed telewizorem jest dość spore. Serwis Rakuten w Polsce dopiero rozkwita, ale może pochwalić się bogatą ofertą filmową. Przejrzałem to, co ostatnio pojawiło się w Rakuten i co może zainteresować fanów dobrych produkcji.

Gorący materiał – za darmo

Mitch Cooper (Michael Doneger) jest 27-letnim dziennikarzem i singlem z Los Angeles, uzależnionym od seksu z nieznajomymi poznanymi przez aplikację w telefonie. Właśnie stracił pracę i jest zupełnie spłukany. W związku z tym pilnie poszukuje interesującej historii, która zapewni mu etat w nowej redakcji. Dziennikarz przypadkiem poznaje Natalie (Lyndsy Fonseca), prostytutkę wykształconą na prestiżowym Uniwersytecie Stanforda. Kobieta zgadza się, by dziennikarz towarzyszył jej w roli ochroniarza, dzięki czemu będzie mógł opisać jej historię. Między dwojgiem samotników niespodziewanie zaczyna rodzić się głębsze uczucie.

Niepokalana osiemnastka – za darmo

Katie ma już osiemnaście lat i jej jedynym doświadczeniem z płcią przeciwną był pocałunek kilka dobrych lat temu, z czego nie za bardzo jest zadowolona. Chciałaby zmienić ten stan jeszcze przed zakończeniem szkoły, ale nie może znaleźć odpowiedniego kandydata. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy chłopak, który jej się podoba otwarcie przyznaje, że po ostatniej przygodzie nie chce już więcej uprawiać seksu z dziewicami. Na szczęście przed nią cała impreza z okazji zakończenia szkoły!

Iron Sky – za darmo

Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty. W 2018 roku Ziemia stanie się celem kontrataku imperium fuhrera, zapoczątkowanego przez „meteorblitzkrieg”, który skalą zniszczeń przyćmi nawet kosmiczną zagładę z „Dnia Niepodległości”. W mrożącej krew w żyłach i śmiech na twarzach widzów roli charyzmatycznego wodza nazistów wystąpił demoniczny Udo Kier – ulubiony aktor Larsa Von Triera i Wima Wendersa.

Emilia – za darmo

„Emilia” jest parodią filmu Jeana-Pierre’a Jeuneta „Amelia”. Tytułowa bohaterka została wychowana w bardzo specyficznych warunkach. Jej rodzice nie potrafili przelać dostatecznie dużo uczucia i wiedzy na dorastające dziecko. Dlatego dziewczynka wykreowała w swoim umyśle własny wewnętrzny świat, żyjać w całkowitej izolacji od otoczenia. Pewnego dnia 19-letnia Emilia odnajduje życiowy cel – postanawia czynić wokół siebie dobro. Niestety, pech sprawia, że osoby, które spotyka na swojej drodze nie bardzo potrzebują od niej jakiejlkolwiek pomocy…

Dumbbels – gorący fit show – za darmo

https://www.youtube.com/watch?v=DTcXuLbOxi0&ab_channel=MovieclipsTrailers

Chris Long, świetnie zapowiadający się koszykarz ligi uczelnianej, po kontuzji zostaje trenerem w podrzędnym klubie fitness. Sens swojej pracy oraz wenę odnajduje, gdy nowy szef klubu postanawia nadawać z siłowni program na żywo. Nie wszystkim się to podoba, ale Chris angażuje się w projekt całym sobą, gdyż widzi w nim pomysł na siebie, możliwość rozwoju i osiągnięcia sukcesu, który może zdecydowanie polepszyć jego relacje z rówieśnikami, a przede wszystkim z płcią piękną.

PRAKTYKANT

W filmie Praktykant De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).

STALOWY GIGANT

Wyobraź sobie, że spotykasz wielkiego, strasznego robota z kosmosu, który staje się twoim najlepszym kumplem. Młody chłopiec zaprzyjaźnia się z potworem w ujmującym filmie animowanym The Iron Giant. Październik 1957 roku. Dziewięcioletni Hogarth Hughes (Eli Marienthal) mieszka w Rockwell w stanie Maine, pozornie idyllicznym miasteczku. Słysząc historie o UFO, które rozbiło się w morzu, Hogarth wypatruje zmutowanych kosmitów i w końcu odnajduje wielkiego, ciekawego świata, pożerającego metal robota z niepohamowanym apetytem.

RIDE YOUR DREAM – ZA DARMO

Sport motocyklowy jeszcze do niedawna był domeną mężczyzn. W tym dokumencie poznajemy Anę Carrasco, Hiszpankę, która zrewolucjonizowała świat dwóch kółek i od młodego wieku miała jedno wielkie marzenie: zostać mistrzem świata. W szczerych rozmowach z jej rodziną i ekipą dowiadujemy się, co motywowało Anę, na jakie przeszkody się natknęła i jakie ma jeszcze marzenia. Jej kariera, od początków w małym miasteczku w Murcji po zdobycie Mistrzostwa Świata jako pierwsza kobieta w historii, zainspiruje każdego. Ana jest sama wzorem wytrwałości mimo różnych przeciwieństw, a jej biografia jest pełna ekscytujących momentów, które zachęcają nas do walki o własne marzenia.

ODLOTOWE DZIECIAKI

W tej świątecznej komedii piątka dzieci zostaje na lotnisku z powodu śnieżycy w gwiazdkowy wieczór – i nie ma z nimi ani jednego rodzica! Teraz te dzieci – Spencer (Dyllan Christopher), rozpieszczona Grace (Gina Mantegna), chłopczyca Donna (Quinn Shephard), kujon Charlie (Tyler James Williams) i wstydliwy Beef (Brett Kelly) – muszą przechytrzyć gburliwego pracownika lotniska (Lewis Black – „The Daily Show”), aby zobaczyć się ze swoimi rodzinami. Z pomocą niechętnego stewarda (Wilmer Valderrama – „That ’70s Show”) dzieci udowadniają, że w święta nie liczy się to, gdzie jesteś, ale z kim jesteś!

opisy: Rakuten TV Polska


Posłuchaj nas!