Już w przyszłym tygodniu, 15 listopada, na rynek trafi kolejny ciekawy pad. Mowa o 8BitDo Ultimate C Bluetooth. To już trzecia opcja tego urządzenia po wersjach przewodowej i pracującej z częstotliwością 2,4 GHz oraz z dodatkową stacją ładowania. Jest całkiem niezły, dobrze wykonany i zadebiutuje w naprawdę świetnej cenie!

Uwielbiamy w redakcji firmę 8BitDo, ponieważ produkują świetny sprzęt, który jest naprawdę solidnie wykonany. No i nie zwariowali przy wycenie swoich produktów, co często zdarza się w świecie produktów dla graczy. Co więcej, nadal potrafią nas zaskakiwać wyjątkowymi kolorami i ciekawymi rozwiązaniami.

//dzisiaj na dailyweb

8BitDo Ultimate C Bluetooth to propozycja solidnego sprzętu za naprawdę małe pieniądze. Tym razem mówimy o wersji Bluetooth, którą stworzono z myślą o konsoli Nintendo Switch.

8BitDo Ultimate C Bluetooth

8BitDo ma w swojej ofercie już kilka modeli tego pada. Jest wersja przewodowa, która dedykowana jest konsoli Xbox. Jest też opcja premium z dodatkową stacją do ładowania, która obsługuje połączenia przewodowe USB C, Bluetooth oraz za pomocą adaptora 2,4 GHz. Jest też kilka innych wypuszczonych w nowych kolorach.

8BitDo Ultimate C

Klawiatura 8BitDo Retro jest piękna, mechaniczna i w dodatku stosunkowo tania

Teraz 8BitDo zdecydowało się na wypuszczenie kolejnego modelu, mając na myśli wyłącznie konsolę Nintendo Switch. Model ten został trochę okrojony względem poprzedników. W przypadkowego flagowego modelu mowa o ponad dwa razy mniejszej pojemności akumulatora, braku dodatkowych łopatek P1/P2 oraz stacji ładowania. Warto tu jednak wspomnieć o tym, że obudowa opisywanego modelu posiada dodatkowe piny, które są z nią kompatybilne.

Niektóre cechy 8BitDo Ultimate C Bluetooth:

  • Łączność Bluetooth, obsługa USB C
  • wake-on-shake (wybudzanie przez potrząsanie)
  • 6-osiowy kontroler ruchu
  • cyfrowe, nieliniowe trigery
  • przyciski wykonane w procesie Double Shot
  • klasyczny, wyspowy D-pad
  • solidny, teksturowany grip
  • mocne wibracje
  • akumulator 480 mAh (16 godzin grania, 2 godziny ładowania)

8BitDo Ultimate C

Pad dostępny jest w trzech pastelowych kolorach — różowym, pomarańczowym i niebieskim. Sprzęt trafi do sklepów już 15 listopada, ale można go nabyć wcześniej na Amazonie w przedsprzedaży. Jego cena to zaledwie 29,99 dolarów. Patrząc na historię cen produktów firmy w polskich sklepach, po przeliczeniu będzie do zapłacenia 149 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.