Adobe Know How

Zaczynamy od nauki. Miejsce, w którym roi się od tutoriali zarówno darmowych jak i płatnych. Znaczna większość z zakresu oprogramowania Adobe, ale też wiedzy pobocznej, np. Guide to mobile web, czyli coś co tygryski lubią najbardziej.

AdobeKnowHow

Gibbon

Znów nauka. Wiedza z zakresu „wszystko”. Od programowania, przez fotografię, skończywszy na lifehacking. Proszę brać i się częstować.

Gibbon

SurveyMonkey

Narzędzie do tworzenia ankiet.
Cacko dla każdego UX oraz dla wszystkich chcących przeprowadzić darmowe badanie dot np. swojego produktu. Wiele wystarczających funkcjonalności za free.

SurveyMonkey

I <3 Typography

Tym razem coś dla projektanta. Strona całkowicie poświęcona typografii, z naciskiem na wiedzę historyczną – szczególna gratka dla ludzi pozytywnie zakręconych z dziedziny.
Nie można nie znać.

I <3 Typo

LayersWP

Specjalnie dla początkujących miłośników WP. Plugin ułatwiający tworzenie własnych stron w oparciu o swój interfejs, bardzo przyjemny dla oka.
Enjoy.

LayersWP

DiscoverTypography

Znów coś dla fanów pięknych fontów. Tym razem bardziej jako zabawka – wybieramy spośród istniejących przykładów i wskazujemy na zestawienie czcionek które nas interesuje – dostajemy informacje nt. użytych fontów. Ładna inspiracja.

DiscoverTypography

ColorPixel

Szukałeś koloru a nie masz pod ręką colorpickera? Już masz – jest nim Twoja myszka.

ColorPixel

Może masz coś swojego do podzielenia się?
Na sam koniec, paczka darmowych wektorowych ikonek do pobrania. Za darmo od TheSquid.
Tu.


Posłuchaj nas!