7 stron przydatnych w pracy i nie tylko #6

7 stron przydatnych w pracy i nie tylko #6

Opublikowano 16.03.2016 12:31 -


Dawno nie było zestawienia rzeczy tych przydatnych w pracy (i tych mniej) na blogu, więc najwyższy czas zobaczyć co w sieci piszczy. Jeśli chciałbyś zerknąć do wcześniejszych zestawień, służę uprzejmie:
Pierwszy,
Drugi,
Trzeci,
Czwarty,
Piąty.

Draftr

Obrzydliwie prosta w użyciu stronka, na której swobodnie zamieścisz swój design i po podzieleniu się linkiem do niego możesz odczytywać komentarze. Nigdy więcej przerzucania się mailami, plz.

Draftr.xyz

Typograficzny starterpack

Mając na uwadze, że właśnie sformatowałeś kompa, siadł Ci dysk, lub po prostu zaczynasz pracę jako webdesigner – zajrzyj tutaj. 30 darmowych fontów, z bardzo ciekawą prezentacją.

Hot30

Mockup Catalog

MockupCatalog to miejsce, gdzie możesz znaleźć często mocki i nie tylko. W zbiorach są również fonty, szablony, tła, efekty tekstowe czy nawet szablony na WP. Warto mieć w zakładkach.

MockupCatalog

Gutenberg v1.1

Wróćmy do typografii. Z tą małą paczką jesteś w stanie zapanować nad fontami na swojej stronie. Bazując na podstawowej wielkości fonta, Twój tekst będzie zachowywać się dobrze niezależnie od platformy, na której jest wyświetlana.

Gutenberg v1.1

Chromantics

Jaki kolor zastosujesz przy projektowaniu strony szpitala? A gdy Twoim klientem będzie duża siłownia? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na tej stronie, z wytłumaczeniem psychologii koloru. Całość, w formie ciekawego quizu.

Chromantics

Ecosia

Czas na Ciebie, możesz być przydatny dla świata przeglądając po prostu Internet za pomocą tej wyszukiwarki, bądź instalując plugin do chroma.
jak to działa?
Wyszukaj żądaną frazę, kliknij w sponsorowany wynik wyszukiwania, który podpowiada wyszukiwarka i $ lecą na konto fundacji zajmującej się sadzeniem drzew. Ładne?
Bardzo ładne.

Ecosia

Pluvior

Pod koniec dnia marzysz tylko by się wyciszyć, ta stronka ma zbawienny wpływ. Zasiądź z kubkiem gorącej czekolady i słuchaj.
Pluvior

Wieści z Rozładowani.pl