Any Do

Każdy potrzebuje listy TODO, a ta świetnie sprawdzi się nie tylko w świetle biznesowym ale też na codzień, choćby jako dobra lista zakupów. Zostałam przekupiona minimalistycznym wyglądem.

Any Do

Jedno hasło

Powiedz mi, czy Ty też masz taki problem, że musisz trzymać w głowie swoje hasła? Kartka to już dawno przeżytek, a trzymanie haseł na pulpicie pod *.txt też nie jest za szczęśliwym pomysłem. Z pomocą przychodzi nam keepaas: bardzo przydatne i niewielkie narzędzie, by pamiętało nasze hasła do witryn, programów, appek i innych… Zapamiętaj sobie tylko jedno hasło. I już.

PS. hasła są bezpiecznie zaszyfrowane, a sam program w ramach bezpieczeństwa ma możliwość uruchomienia np. tylko pod warunkiem, gdy wskażemy mu odpowiedni plik (choćby tekstowy) – bez niego nie ruszy.  Cwana bestia.

KeePass

FreeBusy

Jesteś zapracowany i nigdy nie chce Ci się sprawdzać kiedy w Twoim terminarzu znajduje się wolny termin. Dzięki tej stronie możesz spokojnie podzielić się z kimś swoim harmonogramem dnia.
Integruje się z najważniejszymi kalendarzami, takimi jak Google Calendar, Office365 oraz  Outlock.

FreeBusy

Boomerang Gmail

Skoro jesteś zabiegany, masz dużo na głowie, część maili musisz skolejkować na poźniej. Prosta wtyka do Gmaila ułatwia zarządzanie nieprzeczytanymi mailami.

Boomerang Gmail

AppearIn

Czasami potrzebujesz przedyskutować szybko parę rzeczy, z grupką ludźi – nieważne, czy jest to klient, czy Twoi współpracownicy. Zakładasz pokój, gadasz, kończysz.
Proste.

AppearIn

WIFI Map

Jakieś ponad 2mln punktów hotspot – przydatne w podróży biznesowej. Lub  prywatnej ;)

WifiMap

Nomad List

Na sam koniec – smaczek. Porównywarka w jakim kraju pracowałoby Ci się najlepiej zdalnie.
Porównanie średnich kosztów życia, zarobków, pogody w kraju, ogólnego bezpieczeństwa i paru innych.

NoMadList

Miłego tygodnia :)