Jeśli nadchodzi czas, by ubezpieczyć na kolejny rok twój samochód, skorzystaj z internetowej porównywarki ubezpieczeń OC AC. To nowoczesne rozwiązanie stało się dla kierowców wielkim udogodnieniem. Pozwala nam szybko i sprawnie podjąć najbardziej korzystną decyzję w sprawie zakupu polisy. Poznajmy więc siedem korzyści, jakie daje porównywarka OC i AC.

Oszczędność czasu

Czas jest obecnie wartością bezcenną. Wszystkim nam go brakuje. Dlatego zamiast tracić cenne godziny na poszukiwanie placówki ubezpieczeniowej czy rozmowę z agentem, szybko sprawdzimy ofertę. Nie musimy się też dostosowywać do godzin pracy ubezpieczycieli, bo porównywarka pracuje dla nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jedną z takich porównywarek jest https://www.mfind.pl .

Porównywarka OC AC – niższe ceny

Korzystanie z porównywarki OC i AC pozwala na znalezienie jak najkorzystniejszej cenowo oferty dla konkretnego użytkownika samochodu. Oznacza to, że po wpisaniu w formularzu wszystkich potrzebnych do skalkulowania warunków ubezpieczenia danych jako wynik otrzymujemy propozycje różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Łatwo więc możemy sprawdzić, w którym przypadku cena i zakres usługi będzie nam najbardziej odpowiadać. Dzięki temu możemy oszczędzić nawet do kilkuset złotych, bo o tyle mogą się między sobą różnić ceny polisy u różnych ubezpieczycieli. Taniej wychodzą także ubezpieczenia w formie pakietu, a ich cenę także porównuje kalkulator.

R E K L A M A

Promocje

Aby zdobyć klienta i jego zainteresowanie, towarzystwa ubezpieczeniowe ścigają się, by przygotować najlepsze dla nich oferty. Przecież kierowca, przeglądając dostępne opcje, od razu powinien dać się skusić. Świetnie temu służą różnego typu dodatkowe oferty, promocje z okazji urodzin czy kupony rabatowe. Porównywarka w łatwy sposób pozwala nam porównać zakres takich korzyści, a klient na tym wyłącznie zyskuje.

Szeroki wybór

Choćbyśmy spotkali się z kilkoma agentami ubezpieczeniowymi, nie jesteśmy w stanie poznać tylu ofert w tak krótkim czasie i w jednym miejscu. Taką możliwość daje nam jedynie skorzystanie z porównywarki internetowej. Dzięki temu możemy poczuć się jak dziecko w sklepie z zabawkami i wybrać to, co nam się najbardziej podoba.

car white 1

Fachowość

Jeśli wobec tak dużego wyboru nie jesteśmy w stanie samodzielnie podjąć decyzji, która oferta jest dla nas najlepsza, porównywarka daje możliwość skutecznego kontaktu z doradcą ubezpieczeniowym. Już sama strona podaje nam wiele wskazówek i informacji dotyczących wyboru polisy, ale gdy mimo tego mamy jakiekolwiek wątpliwości, doradca służy fachową pomocą w dowolnym terminie. Wystarczy zadzwonić lub napisać i zadać nurtujące nas pytania.

Zakupy przez Internet

Spore korzyści odnoszą klienci, którzy po sprawdzeniu ofert ubezpieczycieli przy użyciu porównywarki, kończą to zakupem wybranego ubezpieczenia direct. Nie dość, że taka polisa jest zazwyczaj tańsza, niż zakupiona w tradycyjny sposób, to jeszcze błyskawicznie mamy zawartą umowę OC i AC bez wychodzenia z domu. Coraz więcej kupujemy w Internecie, więc wielu Polaków przekonuje się, że kupno polisy online jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem.

Porównywarka OC AC – bezpieczeństwo

Porównywarka wymaga od nas podania wielu danych, by obliczyć wysokość składki. Ktoś mógłby się zastanowić, czy wpisywanie tylu ważnych informacji na pewno jest dla nas bezpieczne. Otóż zdecydowanie nie ma się czego obawiać. Wszystkie dane są chronione i wykorzystane tylko do kalkulacji OC i AC. Rozmowy telefoniczne są nagrywane, a cały zakup kontrolowany. Połączenia z bankiem i zapłata za polisę są szyfrowane.

Podsumowanie

  1. Porównywarka OC AC to narzędzie do wyszukiwania ofert ubezpieczeń skalkulowanych dla konkretnego klienta oraz zakupu polis direct.
  2. Porównywarka OC AC pozwala oszczędzać czas i pieniądze.
  3. Narzędzie jest bezpieczne i ułatwia życie klientom.

Materiał został przygotowany przez mfind.pl