[VIDEO] Lista 6 moich ulubionych sprzętów, które testowałem w 2020 roku

Zbliża nam się czas podsumowań. To będzie także czas Narodowej Kwarantanny, jak wieść niesie. Jednak by umilić Wam nadchodzące znoje, postanowiłem, że zbiorę wszystkie moje ulubione sprzęty, które w 2020 przyszło mi testować. Przed Wami lista moich 6 ulubionych sprzętów, które przez ten kończący rok miałem okazje mieć w rękach.

Wizyta kuriera to dla mnie zawsze znak, że idzie kolejny sprzęt, który organoleptycznie sprawdzę moim zmanierowanym gustem. Prawda jest taka, że sprzętów, które mnie porwały, ale w taki sposób, że zwyczajnie chciałem je kupić, było naprawdę niewiele. Początkowo umówiliśmy się w zespole, że będzie to top 5 sprzętów. Było mi jednak bardzo trudno, więc zamknęło się w 6 + mały bonus. Oto moje zestawienie, podpisuje się krwią pod każdym z tych produktów i gorąco je Wam polecam.

W ramach wzajemnej wymiany przysług możecie kliknąć przycisk i podbić skutecznie moje ego, kolejnymi cyferkami przy subskrypcjach.

Oczywiście nie ma nic za darmo i będziecie musieli dać suba. Dzięki!

Dziękuję i zapraszam do oglądania materiału video.

Zobacz także

Męskie Granie 2021: jak kupić bilety, gdzie koncerty i kto zagra? Awaria Santander Polska! Bank nalicza kwoty bez przecinka. Klienci są oburzeni