5000 tekstów na DailyWeb!

5000 tekstów na DailyWeb!

Opublikowano 20.01.2019 20:57 -


W tym naszym codziennym pościgu za kolejnymi artykułami, poszukiwania tych najciekawszych, organizowania planów i systematycznego ich wdrażania, rekrutacji i sprawdzania nowych kandydatów, czas na chwilę przerwy. Właśnie powstał tekst numer 5000 na DailyWeb!

Nic nie napawa taką radością jak takie krótkie chwile przerwy, kiedy przychodzi czas refleksji i podsumowań tego, co na DailyWeb przez te ostatnie lata się wydarzyło. Dla mnie personalnie największym kamieniami milowymi ostatnich miesięcy w naszym rozwoju, było pojawienie się Dominiki, która zabezpiecza nasze interesy z partnerami, ale równie ważne było pojawienie się Przemka, który jest pierwszym prawdziwym etatowym pracownikiem DailyWeb. Jego obecność pozwala nam doraźnie skupić się na gorących tematach, o których możemy napisać bez zbędnej zwłoki.

W maju minie nam 5 lat obecności na rynku, w aktualnym kształcie, ale Ci najwytrwalsi Czytelnicy z Was, pamiętają jeszcze kilka z lubik.info. Samie okrągłe rocznice, tym bardziej że właśnie napisaliśmy tekst numer 5 000. Ten jest oznaczony numerkiem 5001. Nie wiem, kiedy to wszystko upłynęło, ale każdy rok kolejny rok był dla nas łaskawy. Pierwsze poważne współprace, kolejne rekordy oglądalności, coraz większe budżety by działać i rozszerzać działalność. Styczeń zapowiada się także na rekordowy miesiąc, patrząc na aktualny trend ruchu. Coraz większe brandy nas dostrzegają, coraz więcej współprac, a wszystko to potem w przekuwanie w kolejne inwestycje.

W  tym roku mamy sporo pomysłów, część z nich już nawet miałem Wam okazje ogłosić, część pozostaje tajemnicą. Chcemy jednak jeszcze w pierwszym kwartale zrobić niemałą rewolucję w segmencie rynku, który znacie – tworzymy side-project, który wedle feedbacku, który otrzymaliśmy od ważnych tej części internetu – musi być sukcesem. Aktualnie rekrutujemy do nowych/starych kategorii, wracając nieco do naszych korzeni. Pierwsze osoby na okres próbny wystartują już w przyszłym tygodniu.

To był najlepszy rok w historii DailyWeb

Zaoszczędzone budżety pozwolą nam (całej redakcji) spotkać się w końcu w offline, gdzie kilka dni będziemy celebrować, obciążając intensywnie nasze wątroby. Powodów do radości jest naprawdę wiele, gdzie każdy z nas pracuje na etacie, ma rodziny i inne codzienne zobowiązania.

Jestem cholernie dumny z tego, co udało nam się wspólnie zbudować i mam nadzieję, że 5k tekstów, to tylko dobry początek czegoś naprawdę wielkiego. A oczami wyobraźni widzę nasze stacjonarne biuro, gdzie nie będzie potrzebny Slack, Messenger czy telefon.

Tego życzę sobie, a Wam przy tej okrągłej okazji, byście w nas nigdy nie zwątpili i mieli satysfakcję z naszych tekstów, podczas codziennego zaglądania do nas.

Wieści z Rozładowani.pl