5000$ do wygrania od Facebooka

Opublikowano 21.11.2017 10:58 Aktualizacja: 28.11.2017 8:34 - 5


Zespół Messengera we współpracy z ManyChat przygotował konkurs dla właścicieli małych biznesów. Do wygrania 5000$ na reklamy oraz profesjonalnie przygotowany chatbot dla Twojego biznesu. UPDATE: TYLKO DLA OBYWATELI USA ;(

Bardzo wyjątkowy konkurs, ponieważ jest organizowany przez sam serwis. Nie jakiś scam, który będzie chciał od nas wydębić nasze dane czy zaśmiecać news feed nasz i naszych znajomych. Użycie Messengera u lokalnych przedsiębiorców rośnie. Facebook mocno stawia na tą formę komunikacji klient - marka. Aby jeszcze bardziej go promować przygotowali konkurs. Co jest do wygrania już wiecie.

Jak wygrać

Zasady są dosyć proste. Jeśli prowadzisz mały biznes i używasz Messengera do komunikacji z klientami to możesz wysłać swoje zgłoszenie poprzez ten specjalny formularz. Należy w nim w krótki sposób opisać to, jak porozumiewasz się oraz jak wygląda Twoja strategia komunikacji. Następnie krótkie uzasadnienie dlaczego chciałbyś mieć chatbota i voila. Konkurs trwa od 20 listopada do 4 grudnia.  Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w połowie grudnia. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba nic kupować ani nic udostępniać.

smb kickoff 2

Dlaczego taki konkurs

Całkiem niedawno zespół Facebook Messengera opublikował case study opisujące to, w jaki sposób rośnie użycie Messengera w relacjach z klientem u lokalnych firm.

Według ich raportu w 2017 roku 330 milionów ludzi skontaktowało się z małymi przedsiębiorstwami właśnie poprzez ich aplikację. To dobry wynik. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że w tym roku jest boom na chatboty, wprowadzono reklamy na messengerze oraz przedstawiono wtyczkę messengera do używania na stronie widać, że portal Marka Zuckerberga bardzo mocno rozwija ten kanał i widzi w nim przyszłość.

17629369 455957608088963 620502424993398784 n

Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć w oficjalnym komunikacie na newsroomie Facebooka.

Weźmiesz udział w takim konkursie?

Aktualizacja:

Ja wziąłem, w sumie zajęło to jakieś 5 minut. A co mi tam, może się uda wygrać sporą kwotę na reklamę i darmowego chatbota. Nie pogardziłbym :)

Wieści z Rozładowani.pl