5 polskich sklepów odzieżowych, w których warto zrobić zakupy nie tylko na Black Week

Opublikowano 27.11.2020 21:38 -


Black Friday, Black Weekend, Cyber Monday czy ogólnie cały Black Week - to jak wiadomo promocje, które wywodzą się swoim rodowodem ze Stanów Zjednoczonych. Tę "tradycję" jednak przejęły i nasze sklepy ze szczególnym uwzględnieniem sklepów internetowych.

W Polsce mamy oczywiście własne oddziały zagranicznych olbrzymów z branży e-commerce czy też nasze lokalne platformy sprzedażowe. Mimo częstych promocji i atrakcyjnych rabatów, sprzedają one jednak zazwyczaj produkty dostępne na całym świecie i nie wyróżniające się niczym szczególnym oprócz ceny.

Są jednak w naszym kraju sklepy i marki, które od lat zajmują się nie tylko sprzedażą, ale i tworzą od zera (lub prawie od zera) swoje własne produkty, wliczając w to oryginalne projekty oraz produkcję. A wszystko tu, na miejscu, w Polsce. Część z nich także bierze udział w Black Friday i oferuje atrakcyjne zniżki z tej okazji.

Poniżej znajdziecie kilka przykładów takich sklepów, w których sam kupuję i które mogę z czystym sumieniem polecić, nie tylko ze względu na promocje związane z Black Week.

Pan tu nie stał

"Pan tu nie stał" to marka, której chyba nie trzeba przedstawiać, ale zdecydowanie warto o niej przypomnieć. Sklep oferuje głównie ubrania i akcesoria z oryginalnymi, własnymi projektami i w charakterystycznym stylu. Co więcej, cały asortyment produkowany jest w Polsce, a ubrania szyte w polskich szwalniach. W sklepie znajdziemy także polski design czy biżuterię.

Z okazji Black Friday do poniedziałku w PTNS wszystkie rzeczy przeceniono o -20%.

24074 psz ptns d2 2306204628
Bluza Pan tu nie stał "Niezidentyfikowany obiekt latający"

Savvy Sole

Poszukując ostatnio butów na zimę, natrafiłem na inną ciekawą polską markę - Savvy Sole. Sklep wyróżniają dwie rzeczy - po pierwsze, ich obuwie może się podobać (design polskich butów zazwyczaj pozostawia niestety wiele do życzenia), a po drugie - powstaje ono według autorskich projektów w polskich zakładach obuwniczych.

Do końca Czarnego Piątku z kodem BF20 można otrzymać 20% rabatu.

123774323 3398500756932542 8965022603221566331 o
Buty polskiej marki Savvy Sole

Turbokolor

Czas na nieco streetwearu. Mamy już w Polsce całkiem pokaźną ofertę tego typu ubrań, jednak próżno szukać sklepu, który miałby tak przekrojowy asortyment i tak dobrą reputację jak Turbokolor. Ubrania oczywiście powstają w Polsce.

Z okazji BF w sklepie Turbokolor przeceniono sporo produktów.

tns ranger shirt heather navy.jpg
Kurtałke Turbokolor

Napo Gloves

Mało jest marek odzieżowych, które potrafią połączyć elegancję z funkcjonalnością. A takie właśnie jest Napo Gloves - nie dość, że mamy w tym wypadku do czynienia z wysoką jakością i dobrymi materiałami (skóra, skóra ekologiczna, wełna, zamsz, itp.), to jeszcze większość modeli rękawiczek zostało stworzonych z myślą o obsługiwaniu w nich smartfona.

Asortyment sklepu Napo Gloves został w większości przeceniony o 50%, przy czym można zgarnąć jeszcze dodatkowo -20 zł za zapis do newslettera.

napoSUEDEbrownbrown 04
Rękawiczki Napo Gloves pozwalają na obsługę smartfona bez konieczności ich zdejmowania

Poszetka.com

Na koniec coś typowo eleganckiego. Poszetka.com od kilku lat coraz lepiej radzi sobie na rynku klasycznej mody męskiej. Zaczynali - jak wskazuje nazwa - od poszetek i akcesoriów, ale od kilku lat sukcesywnie projektują i szyją coraz więcej ubrań, których jakość i design spokojnie nadaje się na włoskie Pitti Uomo.

Do poniedziałku w sklepie Poszetka.com znajdziecie sporo rabatów. Obowiązują też zniżki przy zakupie większej liczby produktów.

pol pm Marynarka 100 naturalna welna 6078 1
Marynarka Poszetka.com

Przypominamy, że cały czas możecie korzystać także z naszego pokaźnego katalogu na Black Friday, w którym zgromadziliśmy ponad 200 najlepszych ofert! Szczegóły poniżej:

Już jest! DailyWebowy katalog ofert Black Friday 2020! Ponad 200 ofert!

Wieści z Rozładowani.pl