Dla dziewczyny, żony, czy też kochanki – The Sims 4, a dla nas? Kolekcja BioShock. Znalazł się także bonus dla posiadaczy VR. Gry pojawią się w usłudze już we wtorek, 4 lutego.

The Sims 4 nie trzeba nikomu przedstawiać. To jak na razie ostatnia i najnowsza (wydana w 2014 roku) edycja symulatora życia od Electronic Arts. W PlayStation Plus znajdzie się oczywiście jedynie „podstawka”, a sama zabawa zaczyna się w dodatkach, których wyszło już dość sporo, a co chwilę pojawiają się kolejne.

R E K L A M A

Kolekcja BioShock zawiera trzy pozycje. Jest to oryginalna seria BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite. Zestaw wyposażono również we wszystkie dodatki, które wyszły (w wersji dla single player).  Jest to doskonała okazja do nadrobienia serii, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy, bo gra jest jedną z lepszych pozycji w swojej kategorii.

Gracze VR otrzymają w lutym Firewall Zero Hour. Typowa strzelanka wieloosobowa, dedykowane właśnie PlayStation VR. Nowy sezon w grze rozpoczyna się 4 lutego, czyli w dniu pojawienia się nowej oferty PS Plus.

Wszystkie te gry będą dostępne do 2 marca. Mamy teraz zatem okazję do pobrania styczniowej kolekcji gier dostępnych za darmo w PlayStation Plus. Dla przypomnienia są to: Uncharted Kolekcja i Symulator Kozy. Obie pozycje dostępne są do poniedziałku, 3 lutego.