Jesteś webmasterem? Skoro czytasz ten wpis to śmiem twierdzić, że tak.
Wszyscy webmasterzy z pewnością borykali się wielokrotnie z jakimś problemem. Czy w takiej sytuacji nie przydałaby się szybka pomoc innych osób, również zajmujących się daną dziedziną? Oczywiście! Niestety dotychczas Polacy skazani byli na fora dyskusyjne – często zaspamowane i nietreściwe. Od teraz wszystko będzie wyglądało inaczej! Nadchodzi pierwszy polski serwis pytań i odpowiedzi dla webmasterów!

Zapomnij o często wielodobowym oczekiwaniu na wartościową odpowiedź w temacie na forum – na 4webmasters nowe wątki (pytania) i pytania bez odpowiedzi są wyeksponowane na stronie głównej oraz specjalnych podstronach, by inni bez problemu mogli odnaleźć Twoje pytanie i jak najszybciej udzielić odpowiedzi.
Na 4webmasters nie zaznasz też niepotrzebnej dyskusji zaśmiecającej wątki. Użytkownicy mogą pozostawiać komentarze do każdego postu, np. z prośbą o doprecyzowanie pytania. Komentarze nie wyświetlają się w formie odpowiedzi, więc wątek pozostaje czytelny i przejrzysty.
To jednak nie wszystko! My też jesteśmy użytkownikami forów i wiemy, jak moderatorzy czasami potrafią – a raczej nie potrafią – pilnować porządku w dyskusji. W

Otwarcie serwisu planowane jest na 5.11.11, 18:00. Wpadniesz? ;-)

Poniżej zamieszczam również spot promujący 4webmasters.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=Fyzu9qBuwEc


Posłuchaj nas!