4webmasters.pl - nowy serwis dla webmasterów

4webmasters.pl – nowy serwis dla webmasterów

Opublikowano 1.11.2011 18:26 Aktualizacja: 16.10.2014 7:33 - 4


Jesteś webmasterem? Skoro czytasz ten wpis to śmiem twierdzić, że tak.
Wszyscy webmasterzy z pewnością borykali się wielokrotnie z jakimś problemem. Czy w takiej sytuacji nie przydałaby się szybka pomoc innych osób, również zajmujących się daną dziedziną? Oczywiście! Niestety dotychczas Polacy skazani byli na fora dyskusyjne – często zaspamowane i nietreściwe. Od teraz wszystko będzie wyglądało inaczej! Nadchodzi pierwszy polski serwis pytań i odpowiedzi dla webmasterów!

Zapomnij o często wielodobowym oczekiwaniu na wartościową odpowiedź w temacie na forum – na 4webmasters nowe wątki (pytania) i pytania bez odpowiedzi są wyeksponowane na stronie głównej oraz specjalnych podstronach, by inni bez problemu mogli odnaleźć Twoje pytanie i jak najszybciej udzielić odpowiedzi.
Na 4webmasters nie zaznasz też niepotrzebnej dyskusji zaśmiecającej wątki. Użytkownicy mogą pozostawiać komentarze do każdego postu, np. z prośbą o doprecyzowanie pytania. Komentarze nie wyświetlają się w formie odpowiedzi, więc wątek pozostaje czytelny i przejrzysty.
To jednak nie wszystko! My też jesteśmy użytkownikami forów i wiemy, jak moderatorzy czasami potrafią – a raczej nie potrafią – pilnować porządku w dyskusji. W 4wm ten problem nie istnieje! Moderatorami serwisu są sami jego użytkownicy! Udostępniamy możliwość oceniania postów (+ i -) oraz oznaczania ich jako spam. Za każdy głos użytkownik otrzymuje lub traci punkty. Ponadto, po uzyskaniu wymaganej ilości punktów użytkownik otrzymuje dodatkowe przywileje moderatora.

Otwarcie serwisu planowane jest na 5.11.11, 18:00. Wpadniesz? ;-)

Poniżej zamieszczam również spot promujący 4webmasters.pl:

http://www.youtube.com/watch?v=Fyzu9qBuwEc

Wieści z Rozładowani.pl