46 tricków jak zwiększyć konwersje na Twojej stronie

46 tricków jak zwiększyć konwersje na Twojej stronie

Opublikowano 12.11.2017 22:01 -


Jeśli sprzedajesz produkt lub usługę, to z pewnością jesteś niewolnikiem pojęcia określanego jako – konwersja. Oczywiście spektrum jest szersze, ale to nie ma znaczenia w kontekście dzisiejszych, bardzo wartościowych porad.

Serwis websitebuilder.org przygotował jedną z ciekawszych infografik, jakie ostatnio miałem przeglądać. Otóż składa się ona z 46 porad w jaki sposób zwiększono efekt konwersji w poszczególnych przypadkach. Oczywiście w zamierzeniu, mają one mają zainspirować i Was.

Czy wiesz jak stworzyć blogowy wpis idealny? Część #1: Nagłówek

Prawdziwą siłą tego zestawienia, jest to, że wszystkie przypadki nie zostały wyssane z palca, tylko związane są z konkretnym brandem i konkretnym działaniem. Zaczynając od rzeczy najbardziej oczywistych, typu: zwiększ prędkość wczytywania strony, bo możesz stracić 7% na swojej konwersji, do rzeczy nieco bardziej interesujących: darmowa wysyłka zwiększyła konwersje u jednej z marek o 90%!

Oczywiście Wy, ludzie z branży macie ogromną wiedzą i pewnie większość z punktów może być dla Was oczywista, jeśli nawet i tak jest, to warto sobie je odświeżyć. Pełny rozmiar infografiki znajdziecie tutaj.

Wieści z Rozładowani.pl