30 tysięcy euro w gotówce i możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed inwestorami z całego świata czeka na startupy, które wezmą udział w Startup Contest – największym w CEE konkursie organizowanym w ramach konferencji Infoshare, zaplanowanej stacjonarnie w Gdańsku. Dotąd wzięło w nim udział 2,5 tysiąca startupów z całego świata. Rejestracja trwa!

Od konkursu do unicorna

Udział w konkursach to dla startupów szansa na pokazanie się inwestorom i pierwszy krok do międzynarodowego sukcesu na miarę DocPlanner, Brainly czy Booksy – rychłych polskich jednorożców.

Mamy za sobą współpracę z wiodącą brytyjską firmą biotechnologiczną, a także wdrożenie w dużym szpitalu. Obecnie przyglądają się nam dwie globalne grupy farmaceutyczne

– podkreśla Luís Valente CEO i współzałożyciel iLoF – zwycięzca poprzedniej edycji Startup Contest

Wygrana pozwoliłam nam zatrudnić kluczowego członka zespołu, specjalizującego się w opiece zdrowotnej, z doświadczeniem we wprowadzaniu na rynek nowych wyrobów medycznych. Dzięki temu mogliśmy prześledzić strategię wejścia na rynek iLoF i zaplanować dalsze działania.

– dodaje

Infoshare 2021 stacjonarnie!

Konferencję zaplanowano na 14-15 października w gdańskim AmberExpo. Na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których wystąpią eksperci z całego świata.  Co roku Infoshare gości setki międzynarodowych prelegentów z Google, LinkedIn, IBM, Spotify, Slack i innych firmy wyznaczających najnowsze trendy w technologii.   Rok temu na scenie pojawili się m.in. Neil Patel – jeden z TOP10 marketerów według Forbesa oraz John Romero – twórca legendarnych gier, jak “Doom”. Wracają wydarzenia towarzyszące, w tym ekskluzywne spotkania dla inwestorów oraz popularne wśród uczestników Before Party i Great Networking Party, z koncertem na żywo. Konferencja transmitowana będzie także online. Aby zagwarantować udział w wydarzeniu, nawet w przypadku obostrzeń ograniczających liczbę osób na terenie AmberExpo, organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

Obserwując postęp szczepień i luzowanie obostrzeń przez rząd, podjęliśmy decyzję o powrocie do tradycyjnego formatu. Liczymy, że będziemy mogli znowu gościć tysiące uczestników z Polski i świata, będąc oczywiście przygotowanym na ewentualne obostrzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na sprzedaż biletów w bardzo atrakcyjnej cenie – odpowiadającej stawkom konferencji online, oferując udział w konferencji na dwa sposoby.

– mówi Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.

Infoshare 2021 odbywać się będzie z zachowaniem środków bezpieczeństwa, a liczba uczestników będzie zależeć od ogłoszonych przez rząd obostrzeń pandemicznych. W przypadku limitu uczestników, o kolejności będzie decydował czas zakupu i typ biletu. Sprzedaż biletów odbywa się na stronie Organizatora.

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.