4 piękne motywy dla Twojego sklepu internetowego

4 piękne motywy dla Twojego sklepu internetowego

Opublikowano 13.12.2017 12:21 - 1


Wszelkie motywy związane ze sklepami internetowymi cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Dlatego też pomyślałem, że czas zaprezentować najciekawsze komercyjne motywy dla Waszego sklepu internetowego.

Oczywiście, że jesteśmy z obozu WordPressowego, siłą rzeczy dzisiaj będą piękności dla platformy WooCommerce. Oczywiście jest wiele aspektów tego, czy dany motyw jest wartościowy, dzisiaj jednak kieruje się sercem, a więc skupiam na ich warstwie estetycznej. Dlatego też przed kupnem upewnijcie się, że wybrany motyw spełnia wszystkie Wasze oczekiwania techniczne. Zaczynajmy!

ZYRA

Zaczynamy z impetem. Zyra to mój dzisiejszy faworyt jeśli chodzi o stylistkę. Motyw jest zwyczajnie piękny i wydaje się być bardzo wszechstronny. Macie do dyspozycji 15 różnych wersji strony głównej, czy kilkanaście widoków sklepu. Ogromny plus za absolutną estetykę, dużą ilość bieli i wsparcie techniczne. Najświeższa wersja motywu była dodana na ThemeForest raptem 4 dni temu.

Jak zapewniają twórcy, cena motywu jest czasowo obniżona, więc jeśli motyw przypadł Ci do gustu, to zdecydowanie doradzam pośpiech :-)

Zobacz | Cena $39

no’st

Skłamałbym, gdybym stwierdził że no’st dużo się różni od poprzedniej propozycji. Zdecydowanie nie. Jest niemal identyczny, a przynajmniej wpisuje się w tą samą ideę: dużo bieli. Twórcy oddali do dyspozycji też kilkanaście wersji wyglądu strony głównej i widoku sklepu, a także dodatkowo dwa przykładowe landing page do wykorzystania. Warto dodać, że w wyposażeniu dostajecie Visual Composer, co dla jednych będzie zaletą, dla innych wadą.

Zobacz | Cena $59

April.

Kolejna propozycja, która wpisuje się w powyższy trend. Prócz bieli, duże ilości pastelowych kolorów, a więc lekko i przyjemnie. Twórcy zapewniają one-click-demo, czyli jednym kliknięciem możecie zrobić import i dzięki temu prostemu zabiegowi, Wasz motyw będzie wyglądał jak wersja demonstracyjna. W środku Visual Composer i Revolution Slider.

Zobacz | Cena $60

Fluent

Fluent doskonale się wpisuje się w stylistykę wszystkich poprzednich propozycji. Twórcy chwalą się świetnymi wynikami związanymi z optymalizacją czy użytecznością. Motyw występuje także w wersji dla Prestashop.

Zobacz | Cena $60

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. A niebawem kolejny odcinek ulubionej serii z komercyjnymi motywami dla samego WordPress:

Gdybym miał zmienić wygląd swojego bloga, to wybrałbym któryś z tych szablonów #6

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz