3 motywy premium dla WordPress za darmo [lipiec 2020]

Themeforest, należące do grupy Envato Market, co miesiąc umożliwia pobranie 3 płatnych motywów do WordPressa całkowicie za darmo. W tym miesiącu możecie zdobyć 2 motywy dla bloga i 1 dla strony biznesowej.

Czasami odzywa się we mnie taki typowy poszukiwacz jakichś promocji. Wiadomo, najlepiej jak coś jest za darmo. Tak też jest z 3 motywami na platformie Themeforest. Co miesiąc dostajemy motywy, które możemy pobrać całkowicie za darmo. Powtarzam, ZA DARMO!

W lipcu Themeforest zaoferowało użytkownikom 2 motywy typowo blogowe oraz 1 przewidziany dla stron biznesowych. Sumując ich wartość, możemy zaoszczędzić 135$, czyli ok. 534 zł. Żal nie skorzystać, nawet jeśli nie wykorzystamy tych motywów od razu. 

Motyw Mara

Pierwsza propozycja to motyw Mara. Autorzy zapewniają, że świetnie się sprawdzi wszędzie tam, gdzie opowiada się historię za pomocą fotografii, np. na blogu podróżniczym. Motyw oferuje 7 układów strony głównej z wpisami. Przeglądając demo, możemy zauważyć, że faktycznie, zdjęcia pojawiają się wszędzie, nawet w tle strony. Wykorzystując czarne tło, wyraźnie zaznaczono granice, gdzie zaczynają i kończą się menu oraz footer. Menu oprócz czarnego tła (w wersji demo), jest “przyklejone” do górnej krawędzi przeglądarki. Autorzy podają, że motyw jest w pełni resposnywny, wykorzystuje Google Fonts, a także jest zoptymalizowany pod SEO. 

Pobierz za darmo motyw Mara. 

Motyw Impose Blog

Druga propozycja to Impose Blog. Motyw charakteryzuje się wszędobylską bielą, począwszy od menu, poprzez sekcję z wpisami, na footerze kończąc. Impose Blog oferuje użytkownikom aż 11 szablonów strony głównej, 3 style prezentacji, a także 3 opcje wyświetlania headera. Myślę, że spora część blogerów znajdzie tu coś dla siebie. Motyw jest bardzo estetyczny. Świetnie wyglądają wpisy wzbogacone o zdjęcia w treści. Myślę, że rewelacyjnie nada się na bloga nastawionego typowo na treść, ale też na bloga lifestylowego. Korzystałem przez długi czas z innego motywu tego autora i byłem bardzo zadowolony z jakości wykonania i możliwości personalizacji. 

Pobierz za darmo motyw Impose Blog. 

Motyw Vispa

Trzeci motyw to Vispa. Autorzy przekonują, że przeznaczony jest na landing page, a także biznesowe i prywatne blogi. Do budowy stron Vispa wykorzystuje page builder Unyson. Motyw wspiera tworzenie stron kilkujęzycznych za pośrednictwem WPML, a także obsługę formularzy z Contact Form 7 oraz zapisów na newsletter z Mailchimp. Ponadto autorzy podają, że Vispa ma sporo możliwości personalizacji. 

Pobierz za darmo motyw Vispa.

Dzięki Themeforest możecie mieć za darmo powyższe motywy. Należy pamiętać, że nabywając je w taki sposób, nie otrzymacie wsparcia autorów, a także nie będzie dostępna ich aktualizacja. Ale za darmo myślę, że warto skorzystać.

Źródło: Themeforest

Share
Disqus Comments Loading...
Autor
Jarosław Konstantynowicz

Powiązane

Ech… Apple daje nowe procesory do iMaca, ale bez zmian w designie

Pomimo przecieków mówiących o "inspiracji iPadem Pro", nowy iMac z zewnątrz nie różni się od…

5 sierpnia, 2020

Szukasz platformy, na której możesz stworzyć i sprzedawać swój kurs online? Wybierz eduj.pl i zgarniaj nawet 98% prowizji!

W internecie znajdziemy wiele platform pozwalających na tworzenie i dystrybucję szkoleń online, czym więc różni…

5 sierpnia, 2020

Android Auto wreszcie w BMW! Powód do radości czy wstyd?

BMW, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się długą historią niemiecka marka, miała w swoim…

5 sierpnia, 2020

Nowości w WhatsApp: walka z dezinformacją i obsługa pokoi z Messenger Rooms

Facebook wprowadza kolejne nowości do swojego komunikatora WhatsApp. Użytkownicy aplikacji mobilnych będą mogli sprawdzać, czy…

5 sierpnia, 2020

Kiedy TikTok obrywa, Snapchat wprowadza znane z niego funkcje

Snapchat zapowiada wprowadzenie funkcji znanej z TikToka, czyli wykorzystania utworów muzyczny do nagrywanych filmów. Zostanie…

5 sierpnia, 2020

Canyon Grail:ON to nowy elektryczny gravel, który szokuje nie tylko kosmiczną ceną

Canyon to jedna z moich ulubionych marek produkujących rowery. Dlatego bardzo ucieszyła mnie premiera nowych…

5 sierpnia, 2020