3 moje ulubione sprzęty, które testowałem w ubiegłym roku na DailyWeb [Sebastian]

3 moje ulubione sprzęty, które testowałem w ubiegłym roku na DailyWeb [Sebastian]

Opublikowano 14.01.2020 10:08 -


Kilka naszych wpisów związanych  z ulubionymi sprzętami poszczególnych redaktorów już się u nas pojawiło. Był Daniel czy Adrian i pomyślałem, że ja także zbiorę swoje ulubione sprzęty, które przyszło mi Wam prezentować na DailyWeb. Poniższe sprzęty, ich jakość, funkcjonalność czy design wywarły na mnie niemałe wrażenie.

Wybór wbrew pozorom nie był łatwy, bo każdy ze sprzętów, które testowałem, był na swój sposób interesujący. Urządzenia poniżej wyróżniły się na tle wszystkich pozostałych właściwie drobiazgami, ale okazały się one kluczowe.

Dji Osmo Action

Jeśli śledziliście moją przygodę z DJI Osmo Action, to doskonale wiecie, jak wiele tam było przypadku. Otóż: byłem właściwie gotowy wydać spore pieniądze na zakup GoPro, którego nie byłem do końca pewien, bo na gwałt potrzebowałem drugiej kamerki jako uzupełnienia mojego bezlusterkowca. Nagle wypłynęła plotka, że lada chwila ma pojawić się sprzęt od DJI, który ma zdetronizować hegemonię GoPro w świecie kamerek sportowych. Poczekałem i… nabyłem DJI Osmo Action. Kawał świetnego sprzętu, z wydajną baterią i ogromnymi możliwościami stabilizacji obrazu.

[VIDEO] Recenzja DJI Osmo Action – kawał świetnego sprzętu z niesamowitą stabilizacją

Teraz, nawet kiedy pojawiła się najnowsza GoPro, dalej wybieram DJI (chociaż ta pierwsza ma podobno lepszą stabilizację). Drugi ekran z przodu, stabilnie działające oprogramowanie (w GoPro miałem przygody z grzejącą się baterią, czy rozładowywaniem się sprzętu, mimo że był wyłączony). DJI Osmo Action jest niezawodne, funkcjonalne i przede wszystkim niedrogie w stosunku do konkurenta.

Skullcandy Crusher ANC

Czym mogą zaskoczyć słuchawki? Na pewno kluczowym aspektem jest jakość dźwięku. Nie bez znaczenia dla nowych rozwiązań wydaje się też technologia aktywnej redukcji szumów. Czy jednak są inne aspekty, które mogą wyróżnić produkt na rynku, prócz designu, ergonomii czy ceny? Skullcandy udowadnia, że jest jeszcze jedna istotna technologia, którą nazwali Sensory Bass.

Gdy byliśmy na premierze Skullcandy, we trójkę mieliśmy złośliwe uśmieszki, kiedy jeden z oficjeli opowiadał o tej technologii, powodującej rzekomo wielkie zaskoczenie i dodatkowe doświadczenie podczas słuchania: poczucie muzyki fizycznie. Tak właśnie działa Sensory Bass i prezentuje się to naprawdę wybornie. Jestem jeszcze w trakcie przygotowywanie pełnej recenzji, ale z pewnością pokuszę się nawet o video. Możecie regulować moc aktywności wibracji albo wyłączyć ją zupełnie, jeżeli okaże się dla Was zbyt… rewolucyjna.

Skullcandy Crusher ANC – słuchawki, na które czekałem! Pierwsze wrażenia

Moim zdaniem jednak nowatorska funkcja działa wybornie i daje naprawdę niesamowite  możliwości podczas słuchania muzyki, grania w gry czy oglądania filmu akcji. Kawał świetnego i przełomowego dla mnie sprzętu.

No i oczywiście buzia się uśmiechała, kiedy testowaliśmy słuchawki na własnych uszach, już bez żadnych złośliwości.

Chromebook Pixel 2

Pixel 2 to sprzęt, który lata świetności ma już raczej za sobą. Mimo to ze względu na specyfikę systemu operacyjnego i naprawdę mocne podzespoły, to kawał świetnego sprzętu do pracy z przeglądarką. Mnie kupił kanciastym designem, który uważam za genialny w swojej prostocie.

Kupiłem ten sprzęt w alternatywie do mojego Macbooka Pro, którego zamieniłem na genialnego iMaca. Brakowało mi jednak na 10% mojego czasu urządzenia mobilnego. Pixel 2 wpisał się idealnie, bo do pisania tekstów i obecności na targach naprawdę nic więcej nie potrzeba. Zrobiłem nawet na tę okazję video, przybliżając Wam ten sprzęt nieco bliżej.

Podsumowując moje krótkie zestawienie, jeśli zastanawiacie się nad jednym ze sprzętów powyżej, to gwarantuję Wam, że po zakupie nie będziecie żałować wydanych pieniędzy. Tymczasem już za chwilę ogłosimy coś wielkiego w kontekście najciekawszych sprzętów roku 2019 i będziemy na pewno potrzebować Waszej pomocy.

Wieści z Rozładowani.pl