3-cyfrowy numer GG? Rusza nowa usługa „Wybierz swój numer”

Opublikowano 1.06.2020 13:28 -


Nie, to nie jest początek lat 2000, dalej mamy 2020 rok, a piszemy o GG. Właśnie ruszyła nowa usługa w serwisie, dzięki której można nabyć unikatowe, trzy, lub czterocyfrowe numery GG.

GG dalej jest używane, chociaż warto zaznaczyć, że już nie jest to stricte taka forma, jak pierwotnie. Niemniej jednak nowe, krótkie numery to nie lada okazja do zakupu. Co więcej - kupując krótki numer, nie musimy rezygnować ze starego :)

Do wyboru jest 5 różnych opcji:

  1. numer 3-cyfrowy (VIP),
  2. numer 4-cyfrowy (Premium),
  3. numer 5-cyfrowy (High Five),
  4. numer 9-cyfrowy (GG Phone)
  5. oraz Pakiet dla Firm.

363

W informacji prasowej od GG możemy przeczytać:

Kiedyś krótkie numery GG dostawały osoby znane (na przykład Doda otrzymała numer 7878, a Lech Wałęsa 1980), instytucje (np. Muzeum Powstania Warszawskiego miało numer 1944) i media (np.radio TOK FM i jego numer 977). Można było je również wylicytować podczas finałów WOŚP. Wszyscy pozostali dostawali numer przypisany im losowo. Z czasem, wraz ze wzrostem liczby użytkowników, stawały się one coraz dłuższe, i przez to coraz trudniejsze do zapamiętania. Do dziś komentarz na forum, że jest się posiadaczem krótkiego numeru GG, wywołuje jęk zazdrości u wiernych fanów komunikatora. Teraz jednak i oni mogą zostać właścicielami prestiżowego numeru GG. Dla wszystkich, którym marzy się krótki ciąg cyfr, lub chociaż szybko wchodzący do głowy (np. identyczny z numerem telefonu), przygotowaliśmy możliwość spełnienia swojego marzenia. Jest to odpłatne, ale ceny są dalekie od kwot, jakie padały podczas licytowania trakcyjnych numerów Gadu-Gadu (w rekordowej aukcji podczas XX Finału WOŚP numer specjalny 20 sprzedano za 50 100 zł!).

Zakupu można dokonać w oficjalnym sklepie GG (shop.gg.pl).

źródło: Biuro Prasowe GG

Wieści z Rozładowani.pl