Microsoft Windows 95 Launch Video – Start me Up

Steve Ballmer’s Windows XP ad

Dziś mamy 29 lipca, data historyczna, data ta u niektórych wywołuje ciekawość (np. ja), dla niektórych strach (np. Bartosz), a jeszcze u innych smutek, dlaczego? Dziś ma miejsce oficjalna premiera systemu Windows 10. Windows 10 ma być ostatnim systemem z rodziny Windows. Czy to oznacza, że na 10 skończą się okienka? Microsoft rozwiewa wątpliwości, nowy system ma być rozwijany i automatycznie aktualizowany.

https://www.youtube.com/watch?v=Gu6vmNz-PhE

Osobiście widziałem już 10 za sprawą programu Insider Preview w którym brałem udział, jestem przygotowany na nadejście 10! A Ty? Jesteś przygotowany na aktualizację?

windows10
Pamiętaj o backupie, dmuchaj na zimne, sam system bezboleśnie dokona aktualizacji za sprawą narzędzi stworzonych przez Microsoft. Warto jeszcze przed samą operacją wyłączyć wszystkie urządzenia peryferyjne, po to, aby system po zainstalowaniu nie szalał z instalacją sterowników, czy wyłączyć firewall i antywirusa, te mogą z kolei odebrać gmeranie w rejestrze jako próbę włamania się na komputer. Na koniec, jeśli instalujesz aktualizację na urządzeniu przenośnym – pamiętaj o zapewnieniu zasilania lub o w pełni naładowanej baterii! Niech moc będzie z Wami!

Dowiedz się, jak bezpłatnie zaktualizować swój system do Windows 10

Autor: Łukasz Szendzielarz