26. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w całości online

Opublikowano 3.07.2020 14:52 -


Zaplanowane na ten rok festiwale, z uwagi na pandemię koronawirusa, w większości są przenoszone na 2021. Nie dotyczy to jednak Pol'and'Rock Festival, którego 26. edycja odbędzie się całkowicie online.

Lato, świetna pogoda, festiwale... Taki obraz kreował się w planach na ten rok u wielu z nas. Świat jednak zweryfikował nasze plany i zmuszeni jesteśmy żyć w pewnej izolacji. Pandemia koronawirusa i idące za nią restrykcje spowodowały, że zaplanowane na ten rok festiwale się nie odbędą. Wśród nich Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Audioriver.

26. edycja Pol’and’Rock Festival wyłącznie ONLINE

Jednak tegoroczna 26. edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się całkowicie online i będzie transmitowana na YouTube oraz Facebooku. Festiwal rozpocznie się 30 lipca i potrwa do 1 sierpnia. Organizatorzy przewidują 70 godzin koncertów na żywo. Tradycyjnie festiwalowi będzie towarzyszyć Akademia Sztuk Przepięknych, podczas której odbędą się rozmowy z różnymi gośćmi. Organizatorzy okrzyknęli festiwal Najpiękniejszą Domówką Świata. Transmisja będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych na kanale Kręcioła.TV na platformie YouTube oraz na Facebooku Pol’and’Rock.

Czyje koncerty będziemy mogli zobaczyć

W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać koncertów licznej grupy artystów. Należą do nich: Raz Dwa Trzy, Urszula, Renata Przemyk, Nocny Kochanek, Farben Lehre, Łydka Grubasa, Acid Drinkers, Big Cyc, Majka Jeżowska, Kwiat Jabłoni, Pull The Wire, Jelonek, Happysad, Romantycy Lekkich Obyczajów, Piotr Bukartyk, Enej, Tabu, Ania Rusowicz, Bokka, Ja mmm chyba ściebie oraz Przybył. Uczestnictwo w Akademii Sztuk Przepięknych potwierdzili Tomasz i Marek Sekielscy, Ewa Ewart, Janusz Gajos, Andrzej Mleczko, Wojciech Mann, Dorota Wellman, Andrzej Depko, Majka Jeżowska oraz Marta Klepka.

Super, że takie wydarzenie, jak 26. edycja Pol’and’Rock Festival jednak się odbędzie i będziemy mogli je zobaczyć, dzięki transmisji na YouTube oraz Facebooku. To taki powiew normalności w czasach, kiedy przez zaistniałą światową sytuację nie możemy uczestniczyć w koncertach. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia festiwalu. Organizatorzy zachęcają do udziału w wydarzeniu w dowolnym miejscu, a także zgłaszania własnych "Domówek" poprzez formularz na stronie festiwalu. Ponadto przygotowana została specjalna playlista na YouTube, która ma umilić czas oczekiwania i przygotowań na festiwal.

Źródło: Google Blog Polska/Pol’and’Rock Festival

Wieści z Rozładowani.pl