20 gotowych rozwiązań, które rozprawią się na zawsze z nudnymi buttonami

20 gotowych rozwiązań, które rozprawią się na zawsze z nudnymi buttonami

Opublikowano 1.03.2015 21:18 - 1


Sporo eksperymentowałem z różną gamą przycisków do sekcji miniblog. Ostatecznie zostałem przy wtyczce Ultimate Shortcodes, która załatwia kilka pieczeni na raz. Bo znajdują się tam nie tylko sposoby na przyjazne dla oka buttony, ale cała gama pozostałych użytków z których korzystam na DailyWeb (np. tabelki, listy czy zakładki). Jednak nijak się one mają do dzisiejszej propozycji, przynajmniej jeśli o efekty chodzi.

Jeśli poszukujecie rozwiązań eksperymentalnych, czy też inaczej zwanych inspirujących, to spodoba Wam się, to co przygotowała Mary Lou na łamach serwisu Tympanus. Tym razem padło na efektowny przyciski, których znajdziecie w serwisie 20 zestawów. Co ważne każdy w kilku odsłonach. Wszystkie robią niezłe wrażenie, a głównym problemem jest zdecydowanie, który jest bardziej efektowny ;-)

Oczywiście nie są one stworzone stricte pod WordPress, ale wystarczy napisanie drobnego shortcodu, by wygodnie z tych cudeniek korzystać. Polecam jeśli poszukujecie efektownych rozwiązań lub zwyczjanie jako źródło świetnej inspiracji.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl