Korzystamy do tego celu z komercyjnego rozwiązania o nazwie Ninja Popups, który sprawdza się świetnie i posiada sporo możliwości konfiguracyjnych. Narzędzie kupione z myślą o tym, by dopalać wszelkie nasze akcje konkursowe, czy by napędzić chociażby niusletter, generalnie polecam. Płynąc jednak do brzegu, z moim wpisem, chciałbym zaprezentować Wam rozwiązanie, które powinno przypaść Wam do gustu, jeśli planujecie wykorzystać POP-UPy na własnej witrynie. W paczce przygotowanej przez serwis Tympanus, znajduje się ponad 15 różnych efektów, w oparciu o chociażby CSS3 czy SVG, za pomocą który pojawia się okno. Mają one formę bardziej komunikatów, niemniej usunięcie buttona czyni je zwykłymi POP-UP’ami ;-)

Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi, a na szczególną uwagę zasługują te oparte o SVG. Świetne, niebanalne i zdecydowanie robiące efekt WOW.

[s_button url=”https://tympanus.net/Development/DialogEffects/” target=”blank” style=”soft” background=”#3cbabe” size=”4″ radius=”0″ icon=”icon: eye” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Demo[/s_button] [s_button url=”https://tympanus.net/codrops/2014/12/08/inspiration-dialog-effects/” target=”blank” style=”soft” background=”#3cbabe” size=”4″ radius=”0″ icon=”icon: download” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Pobierz[/s_button]


Posłuchaj nas!