17 efektownych skryptów okien POP-UP, które wywołują efekt WOW

17 efektownych skryptów okien POP-UP, które wywołują efekt WOW

Opublikowano 10.12.2014 9:00 - 3


Wyskakujące okna, to rozwiązanie znienawidzone przez użytkowników internetu. Wszystko za sprawą tego, że z reguły zawierają nachalną reklamę. Całe szczęście są narzędzia, które takie rozwiązania potrafią zablokować. Niemniej jeśli taki POP-UP zostanie przemyślany i nie będzie natarczywy, dodany zostanie do niego ciasteczko, tak by nie nękało odwiedzającego przy każdym wejściu do serwisu, to może się okazać że nie jest ono aż tak problematyczne. Na DailyWeb korzystamy z takiego rozwiązania, co z pewnością odnotowaliście, pojawia się inna forma POP-UP. W zasadzie jest to pasek pojawiający się w dole strony, raz na 30 dni, zachęcający do zapisu, do niuslettera.

Korzystamy do tego celu z komercyjnego rozwiązania o nazwie Ninja Popups, który sprawdza się świetnie i posiada sporo możliwości konfiguracyjnych. Narzędzie kupione z myślą o tym, by dopalać wszelkie nasze akcje konkursowe, czy by napędzić chociażby niusletter, generalnie polecam. Płynąc jednak do brzegu, z moim wpisem, chciałbym zaprezentować Wam rozwiązanie, które powinno przypaść Wam do gustu, jeśli planujecie wykorzystać POP-UPy na własnej witrynie. W paczce przygotowanej przez serwis Tympanus, znajduje się ponad 15 różnych efektów, w oparciu o chociażby CSS3 czy SVG, za pomocą który pojawia się okno. Mają one formę bardziej komunikatów, niemniej usunięcie buttona czyni je zwykłymi POP-UP'ami ;-)

Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi, a na szczególną uwagę zasługują te oparte o SVG. Świetne, niebanalne i zdecydowanie robiące efekt WOW.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl