Serwis CDA Premium nie jest stricte serwisem streamingowym. Znajdziemy tutaj filmy do wypożyczenia, ale także opcję abonamentową. W ofercie znajduje się sporo hitów, których próżno szukać na Netflix czy też HBO GO.

Jeśli więc znudziło Wam się już oglądanie kolejnych seriali na Netflixie, warto przyjrzeć się produkcjom w CDA Premium. Ceny abonamentu są mocno konkurencyjne w porównaniu z ich droższymi odpowiednikami.

CDA Premium nowości

Salut 7

Radziecka stacja kosmiczna przestaje odpowiadać na wiadomości. Zostaje podjęta decyzja o wysłaniu na orbitę ekipy ratunkowej.

Już po wszystkim

Świat zamożnej kobiety wywraca się do góry nogami, kiedy jej szwagier składa niezapowiedzianą wizytę w posiadłości, którą zamieszkuje z niewiernym mężem i dziećmi.

Nocne czuwanie

Młody mężczyzna ma czuwać w nocy nad ciałem zmarłego, który ocalał z Holocaustu. Szybko okazuje się, że dom, w którym ma spędzić noc, kryje przerażające tajemnice.

Mój przyjaciel Ufik

Statek kosmiczny Willy’ego ulega zniszczeniu. Z pomocą robota Bucka, chłopiec musi przerwać na dzikiej i niezbadanej planecie aż do przybycia misji ratunkowej.

Zemsta żołnierza

Nękany okropnymi wspomnieniami żołnierz zostaje łowcą nagród. Po zakończeniu wojny, spędza on czas na robieniu dwóch rzeczy: piciu whisky i szukaniu zbiegów.

Klub weteranów

Zdesperowana nastolatka wpada do baru dla weteranów z torbą skradzionych narkotyków. Za nią podążają członkowie gangu, by odebrać swoją własność.

Nieskończona miłość

Koko-di Koko-da

Pogrążone w żałobie małżeństwo spotyka na swej drodze cyrkowców, którzy wciągają ich w wir okrucieństwa, upokorzeń i psychicznego terroru.

Godzina oczyszczenia

Wielebny Max i jego przyjaciel prowadzą cieszący się ogromną popularnością internetowy program, podczas którego na żywo dokonują egzorcyzmów. Pewnej nocy sytuacja wymyka się jednak spod kontroli…

Mroczna kryjówka

Odnosząca sukcesy psychoanalityczka jest zmuszona do konfrontacji ze swoją mroczną przeszłością, gdy zostaje uwięziona w windzie z pewnym mężczyzną.

Lampor: Latająca trumna

Netta z mężem i dziećmi jedzie do swojego rodzinnego miasta. Okazuje się, że kobieta nie jest tam mile widziana…