100 darmowych przejazdów Lime dla milionowego szczęśliwca

100 darmowych przejazdów Lime dla milionowego szczęśliwca

Opublikowano 18.06.2019 8:10 -


Lime przyjął się nadzwyczaj dobrze w naszym kraju, pomimo wstępnych perturbacji z leżącymi wszędzie hulajnogami. Dziś Lime może pochwalić się ponad 1 milionem przejazdów i prawie 2 milionami kilometrów na ich pojazdach. Niczego nieświadomy szczęśliwiec otrzymał od Lime 100 darmowych przejazdów!

Zaledwie 8 miesięcy temu pisałem na ramach DailyWeb o wprowadzeniu pierwszego sharingu hulajnóg w Polsce we Wrocławiu. Niedługo później zaatakowały one Warszawę i to z poczwórną siłą, bo aktualnie w obszarze stolicy pracują 4 firmy sharingowe. Pomimo tak dużej konkurencji pozycja protoplasty oraz lidera nadal należy do Lime, bo nim tutaj mowa.

Lime – elektryczne hulajnogi wchodzą do polskich miast!

Warszawa

Choć to we Wrocławiu ruszył pierwszy Lime, nikogo nie zaskoczy fakt, że to o stolicę trwa największa batalia. Tutaj drzemią największe fundusze mieszkańców, ale i największy potencjał. Wynika on z dużej powierzchni, ilości ścieżek rowerowych oraz oczywiście korków.

Na dowód tego Lime chwali się przekroczeniem okrągłego miliona przejazdów w ramach Warszawskiego oddziału. Dla lubiących duże liczby — jest to około 2 milionów kilometrów (49 obwodów Ziemi).

Warszawskie statystyki:

  • Liczba przejazdów: ponad 1 milion
  • Łączny dystans odpowiada 49 okrążeniom wokół Ziemi
  • Mediana (czas): 8 minut
  • Mediana (dystans): 1,6 km
  • Najdłuższy dystans: 26 km
  • Najdłuższy (czas): 127 minut

Moim zdaniem brawa należą się tym, którzy przejechali 2 godziny na hulajnodze. Choć jest to wygodny środek lokomocji, rozważam go raczej w ramach dojazdów na max. 5 km. 26 km to naprawdę wyzwanie.

Z ciekawostek, Lime pochwalił się mapą cieplną Warszawy, która w graficzny sposób prezentuje najczęściej uczęszczane trakty.

Niespodziewany prezent

Milionowy przejazd nie pozostał bez echa. Lime zidentyfikował osobę i wręczył jej prezent w postaci 100 darmowych przejazdów.

Ola, bo to ona zdobyła tę nagrodę, wykonywała właśnie po części służbowe obowiązki, bo jechała hulajnogą Lime, aby odebrać wydrukowane materiały potrzebne do pracy. Cóż za połączenie przyjemnego z pożytecznym, prawda?

Pomimo kilku firm działających w Warszawie, Lime posiada największy obszar działania oraz największą liczbę hulajnóg. Z tych powodów właśnie i ja najczęściej wybieram właśnie ten środek transportu.

Wieści z Rozładowani.pl