Dzisiaj porcja szablonów przygotowanych przy pomocy specyfikacji HTML5 i CSS3. Szablony to statyczne strony, ale jak ktoś się uprze to będzie można z powodzeniem przepisać je chociażby na WordPress. Enjoy

Hawthorne

1 Do zalet tego szablonu należy zaliczyć pełną responsywność. Ze względu na sposobu zaprojektowania podstrony, doskonale się nada na stronę typu portfolio.

Demo Pobierz

Landy

2Bardzo efektowny szablon, który doskonale się nada do bardzo prostych strony, typowo produktowych. Mnogie efekty przyjemne dla oka i pełna responsywność.

Demo Pobierz

Piccolo

3
Bardzo złożony i wszechstronny szablon. Do dyspozycji mamy kilkanaście wersji strony głównej, będzie więc w czym wybierać by nadać mu nieco bardziej indywidualny charakter. Pełna responsywność inside.

Demo Pobierz

Nina

4
Stosunkowo prosty i czytelny szablon. Dominują kolory szarości, jest też dużo bieli i pomarańczowy kolor przełamujący ciężkość szablonu. Istnieje również wersja wordpressowa tego szablonu.

Demo Pobierz

Big Picture

6
Interesujący szablon, oparty o model wielkiego zdjęcia w tle. Do tego efektownie wysuwany tekst pojawiający się w trakcie przewijania strony robi wrażenie. Doskonałe do prostych serwisów, w którym dominującą rolę czy znaczenie mają właśnie zdjęcia.

Demo Pobierz

Tessellate

5
Szablon do złudzenia przypominające te charakterystyczne dla platformy Ghost. Wielke zdjęcia zakrywające całą powierzchnie widocznej części strony. Dominują duże, czytelne czcionki, strona doskonale spisuje się w wyższych rozdzielczościach. Pełna responsywność.

Demo Pobierz

Grayscale

7
Kolejny szablon z pewnością inspirowany szablonami znanymi z platformy Ghost. Dominuje czerń i szarości, nadając stronie moecnego wydźwięku. Pełna responsywność.

Demo Pobierz

Jetro

8
Tym razem cukierkowo, kolorowo, tęczowo. W zasadzie ilość kolorów przytłacza na tyle, że z pewnością strona nada się do serwisów, które kierowane będą do najmłodszych internautów.

Demo Pobierz

Landing Page

9
Prosty szablon do prostych zastosowań. Jeśli poszukujesz prostej strony dla swojego skryptu, szablonu czy innego cuda, te rozwiązanie doskonale się nada. Proste, jasne i czytelne.

Demo Pobierz

Minimal Bio

10
Prosty szablon-wizytówka. Składa się właściwie z jednej podstrony, na której można umieścić krótką informację o sobie jak i kontakt.

Demo Pobierz


Posłuchaj nas!